تبلیغات
طرفداران کتاب های فانتزی - معرفی مجموعه کتابهای بچه های بدشانس

کتابهای مجموعه ماجرا های بچه های بدشانس


مجموعه ماجرا های بچه های بدشانس(A series of unfortunate Events) یکی از کتاب های داستان  باحال بوده که تا حالا خوندم. 

ماجرا از اونجا شروع میشه که سه بچه -ویولت، کلاوس، و سانی بودلر- در ساحل دریا در حال بازی کردن -البته به سبک خودشون- هستند که ناگهان آقای پو -وکیل خانواده- میاد و به اونا میگه که پدر و مادرشون توی یه آتش سوزی مردند. در ادامه آقای پو به اونا میگه که تا وقتی بزرگترین بودلر یعنی ویولت به سن قانونی نرسه نمی تونن از ثروتی که والدینشون براشون گذاشتن استفاده کنن و تا اون موقع باید پیش یه قیم بمونن. از اینجا داستان پر از بدشانسی بودلرها شروع میشه و کنت الاف -اولین قیم- میخواد ثروت اونا رو تصاحب کنه. ماجراها بر اساس نقشه های شیطانی کنت الاف و راه جویی های سه بودلر یتیم بنا میشه. 


برای خواندن کل مطلب به ادامه بروید ...

 ویولت ،بزرگترین بودلر، از قدرت خاصی در اختراع کردن و استفاده از وسایل برای ساخت وسایل مکانیکی برخورداره، هر وقت با مشکلی روبرو مبشه با روبان صورتیش موهاشو بالای سرش جمع میکنه تا مانع فکر کردنش نشن. 
     کلاوس یه کتابخوان قهاره، در مورد خیلی چیزها اطلاعات داره و اطلاعاتش خیلی کمک میکنه. 
     سانی ،کوچکترین بودلر، دندان های خیلی تیزی دارد و به گاز گرفتن هر چیزی علاقه نشان می دهد ضمن آنکه مهارت زیادی هم در آشپزی دارد. 

پس از آشنایی با الاف  لباس های خارش آور، چاقویی دراز، آبدوغ خیار، یک هیپنوتیسم گر، د.ر.د، سه حرف اختصاری اسرار آمیز، یک سلول دولوکس، یک جراحی غیر ضروری، نقشه ای مرموز، هجوم پشه های برفی، یک هیولای مکانیکی، یک اسلحه نهنگ کشی و گله گوسفندهای وحشی فقط بخشی از اتفاقات ناخوشایند زندگی بودلرها خواهد بود.

نام کتاب های این مجموعه:
     شروع ناگوار
     سالن خزندگان
     پنجره بزرگ
     کارگاه مصیبت بار
     مدرسه ی سختگیر
     آسانسور قلابی
     دهکده شوم
     بیمارستان خطرناک
     سیرک مرگبار
     آبشار یخ زده
     غار غم انگیز
     خطر ماقبل آخر
     پایان
طبقه بندی: بچه های بدشانس، 

تاریخ : سه شنبه 10 تیر 1393 | 07:02 ب.ظ | نویسنده : هرماینی گرنجر | نظرات
.: Weblog Themes By SlideTheme :.